Roztańczony PGE Narodowy 2022

Już 1 października 2022 roku na Stadionie PGE Narodowym odbędzie się największy festiwal muzyki tanecznej w kraju. To już kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia, które bije rekordy popularności i przyciąga do stolicy wszystkich miłośników dobrej zabawy.

Tym razem czeka Cię prawdziwa muzyczna uczta - zagrają razem ulubione gwiazdy Disco oraz polscy artyści reprezentujący gatunek Pop/Rap. A to wszystko na dwóch scenach. Niezapomniana noc gwarantowana!

Roztańczony PGE Narodowy 2022 połączy ze sobą dwa muzyczne światy. Mix rytmów Disco, Pop i Rap to mieszanka wybuchowa, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym fanom. Jeżeli chcesz zobaczyć na jednej scenie największe ikony muzyki rozrywkowej i nowoczesnej, już dziś zakup bilet i zarezerwuj czas. Festiwal otworzy Scena Disco, która zagra dla ciebie najbardziej znane przeboje. Następnie swoje show rozpocznie Scena Rap/Pop i rozbuja Cię w rytmie viralowych hitów.

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - gdzie zatrzymać się w Warszawie?

W Apartment4you! Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ oferujemy komfortowe noclegi w samym centrum miasta, a rezerwacji możesz dokonać 24 godziny na dobę w wygodnej formie on-line. Czeka tutaj na Ciebie najwyższy standard, kompleksowe wyposażenie oraz nowoczesny wystrój. Największą zaletą naszych apartamentów jest jednak lokalizacja. Klimatyczne Stare Miasto? Silnie zurbanizowane ścisłe centrum? A może pogranicze Śródmieścia i Woli? Wybór należy do Ciebie, ale jedno jest pewne - z łatwością dotrzesz do najciekawszych miejsc stolicy już w kilka minut.

Festiwal muzyki tanecznej na PGE Narodowym to doskonała okazja, aby odwiedzić Warszawę i poznać jej największe atrakcje! Zatrzymaj się w jednym z naszych apartamentów i ciesz się komfortowym wypoczynkiem po nocy pełnej wrażeń. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, z rodziną, czy w grupie przyjaciół - znajdziesz pokój dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Już dziś zarezerwuj jeden z naszych wyjątkowych apartamentów w samym centrum Warszawy!