Na co zwrócić uwagę wynajmując apartament?

Czeka Cię ważny wyjazd służbowy? Planujesz długo wyczekiwany urlop? A może marzysz o spontanicznym wypadzie do stolicy? Niezależnie od celu Twojej podróży postaw na sprawdzony oraz komfortowy nocleg w dogodnej lokalizacji. Poznaj szeroką ofertę Apartment4You, gdzie wysoki standard obsługi idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Teraz możesz bez przeszkód zwiedzać ulubione miejsca w Warszawie, nie martwiąc się o zakwaterowanie.

Co można zobaczyć w Warszawie w jeden dzień?

Warszawa to cel wielu podróży - zarówno turystycznych, jak i biznesowych. Spotkasz tutaj inspirujących ludzi, zapierające dech w piersi zabytki, centra nauki, a nawet bezcenne pomniki przyrody. Mogłoby się wydawać, że odwiedzenie każdego z tych miejsc zajmuje całe tygodnie. Nic bardziej mylnego. 24 godziny w zupełności wystarczą Ci, aby poznać największe atrakcje stolicy.

Co można robić w Warszawie zimą

Stolica naszego kraju oferuje wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zachwyca wyjątkowym miejskich krajobrazem o każdej porze roku. Zimą uliczki, sklepy i aleje rozświetlają świąteczne lampki. Centralnym punktem oraz wizytówką Warszawy jest Stare Miasto, Plac Zamkowy oraz Kolumna Zygmunta.

Najlepsze miejsca na zimowy spacer w Warszawie

Uwielbiasz długie spacery w zimowej scenerii? Warszawa obfituje nie tylko w nowoczesne i ekskluzywne atrakcje. Skrywa wiele magicznych miejsc, które po prostu musisz odwiedzić. Zabytkowe pałace i pomniki? Zamarznięte stawy i jeziora? A może wycieczka po najciekawszych w mieście muralach wielkoformatowych? Jeden spacer a tyle możliwości!

Zimowe atrakcje w Warszawie dostępne za darmo

Stolica naszego kraju to miasto, które zachwyca o każdej porze roku - opromienione letnim słońcem, ozdobione kolorowymi liśćmi oraz rozświetlone świątecznymi lampkami. Zimą Warszawa tętni życiem. Zarówno dorośli, jak i dzieci chętnie spacerują po ośnieżonych uliczkach, rozgrzewając się gorącą kawą lub czekoladą na wynos. Plac Zamkowy prezentuje się naprawdę magicznie. W samym jego sercu dumnie wznosi się 30-metrowa choinka. Ale to tylko jedna z wielu wyjątkowych atrakcji dostępna za darmo.

Centrum Nauki Kopernik - godziny otwarcia, dojazd, najciekawsze atrakcje

Centrum Kopernika to ważny punkt na mapie Warszawy. Powstały w 2010 roku kompleks na Wybrzeżu Kościuszkowskim skupia wiele instytucji pod jednym dachem. Jest tu muzeum, laboratorium badawcze, planetarium Niebo Kopernika, ogród na dachu, interdyscyplinarna Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego, Strefa Eksperymentowania, kino, Modułowe Pracownie Przyrodnicze i wiele innych bardzo ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc.

Więcej postów