Jak poruszać się po Warszawie - taxi, komunikacja miejska czy własne auto?

Przemieszczając się z domu do pracy czy też podróżując w celach turystycznych po stolicy, nierzadko musimy zdecydować się na środek transportu, który umożliwi nam sprawne i w miarę szybkie dotarcie pod wskazany adres.

Parkowanie w Warszawie - darmowe i płatne miejsca parkingowe

Wybierając się do centrum stolicy samochodem musisz wziąć pod uwagę kwestię tego, że w celu załatwienia swoich spraw czy też oddania się przyjemności zwiedzania tego wyjątkowego miasta, konieczne będzie pozostawienie pojazdu w wyznaczonym miejscu.

Najważniejsze punkty widokowe w Warszawie

Warszawa znajduje się na płaskim terenie Niziny Mazowieckiej. To sprawia, że na próżno szukać tutaj naturalnych punktów, z których można podziwiać panoramę stolicy. Istnieją jednak specjalnie przygotowane punkty widokowe oraz sztuczne wzniesienia, które pozwalają ujrzeć miejski krajobraz w całej okazałości. Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać!

Roztańczony PGE Narodowy 2022

Już 1 października 2022 roku na Stadionie PGE Narodowym odbędzie się największy festiwal muzyki tanecznej w kraju. To już kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia, które bije rekordy popularności i przyciąga do stolicy wszystkich miłośników dobrej zabawy. Tym razem czeka Cię prawdziwa muzyczna uczta - zagrają razem ulubione gwiazdy Disco oraz polscy artyści reprezentujący gatunek Pop/Rap.

Warsaw Pass

Czy możliwe jest zwiedzanie topowych warszawskich atrakcji zupełnie za darmo? Teraz tak! Z kartą Warsaw Pass zaoszczędzisz nawet do 300 zł oraz unikniesz stania w długich kolejkach do kas. Wybierzesz opcję dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Z tego rozwiązania skorzystało już wielu turystów z całego świata.

Rowery miejskie, czyli szybkie poruszanie się po stolicy Polski

Przemierzanie ulic Warszawy wcale nie musi być uciążliwe. Wystarczy wypożyczyć rower miejski Veturilo, aby swobodnie omijać korki i najbardziej zatłoczone miejsca stolicy. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w godzinach szczytu. Jednoślady zostały rozmieszczone na ponad 300 stacjach, a pierwsze 20 minut jazdy jest zupełnie darmowe.

Więcej postów