Wielkie granie z okazji 10 letnia PGE i mecz Polski w Lidze Narodów

Największy stadion w Polsce - PGE Narodowy obchodzi swoje 10. urodziny! Z tej okazji 10 września 2022 roku zagrają dla nas najlepsi muzycy, instrumentaliści i wokaliści z całego kraju- łącznie ponad 1000 artystów. Na płycie stadionu wybrzmią największe hity wszech czasów.

Wielkie Granie to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje muzyczne umiejętności. Wystarczy wysłać zgłoszenie, które trafi w ręce liderów wydarzenia. Nie może Cię tam zabraknąć!

Wszyscy miłości aktywności fizycznej mają swoje święto 18 września 2022 roku. Narodowy Dzień Sportu to niepowtarzalna szansa, aby rozpocząć przygodę ze sportem i spróbować swoich sił w poszczególnych dyscyplinach. Na błoniach PGE Narodowego w Warszawie odbędą się bezpłatne treningi, konkursy, pokazy oraz warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

To nie koniec atrakcji, jakie w tym roku czekają na nas na PGE Narodowym! 22 września 2022 roku reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią w meczu siatkarskim organizowanym w ramach Ligi Narodów. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion o godzinie 20:45 na prawdziwe, sportowe emocje.

Apartment4you - komfortowe noclegi w centrum Warszawy

Chcesz uczestniczyć w imprezach sportowo-kulturalnych organizowanych na PGE Narodowym, ale mieszkasz poza Warszawą? Mamy na to sposób! Wynajmij jeden z dostępnych w naszej ofercie apartamentów położonych w ścisłym centrum stolicy. Doskonale skomunikowane miejsce pozwoli Ci dotrzeć na stadion na czas. Zapewnia także dostęp do pozostałych atrakcji, jakie czekają na Ciebie w Warszawie. Apartament zarezerwujesz w kilka chwil dzięki intuicyjnemu serwisowi dostępnemu 24 godziny na dobę. Wypełnij prosty formularz on-line i wybierz jedną z następujących lokalizacji: wieżowiec przy ulicy Chmielnej, osiedle na ul. Kolejowej lub kamienice Starego Miasta.

Pokoje zachwycają wysokim standardem wyposażenia oraz nowoczesnym wystrojem. Posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia, które umilą Ci pobyt w Warszawie - Internet, TV, kuchnię, łazienkę, miejsce w garażu podziemnym i wiele innych. W pobliżu apartamentów znajduje się także stacja Veturillo. Zapraszamy.