Co można robić w Warszawie zimą

Stolica naszego kraju oferuje wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zachwyca wyjątkowym miejskich krajobrazem o każdej porze roku. Zimą uliczki, sklepy i aleje rozświetlają świąteczne lampki. Centralnym punktem oraz wizytówką Warszawy jest Stare Miasto, Plac Zamkowy oraz Kolumna Zygmunta.

Warto rozpocząć zimowe zwiedzanie miasta od zabytków oraz miejsc związanych z historią Polski. Na szczególną uwagę zasługują także bardziej nowoczesne miejsca, które dostarczają moc niezapomnianej rozrywki, solidną porcję wiedzy naukowej czy stanowią okazję do kontemplacji dzieł sztuki.

Apartament w sercu Warszawy czeka właśnie na Ciebie!

Przed wyjazdem warto zarezerwować nocleg w jednym z przestronnych i nowoczesnych apartamentów. Możesz liczyć na wysoki standard obsługi, kompleksowe wyposażenie pokoi oraz sprawną i profesjonalną rezerwację. Apartament zlokalizowany w centrum Warszawy pozwoli Ci być jeszcze bliżej najważniejszych wydarzeń w mieście. Stolica tętni życiem przez całą dobę. Oferuje wiele sprawdzonych pomysłów na spędzenie wolnego czasu niezależnie od tego, czy podróżujesz w pojedynkę, z rodziną, czy grupą przyjaciół. Z pewnością docenisz wygodę oraz funkcjonalność apartamentów do wynajęcia.

Zimowe atrakcje, które czekają na Ciebie w Warszawie

Na fanów sportów zimowych oraz amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu czekają zarówno płatne, jak i darmowe lodowiska. Wybierz się na łyżwy w towarzystwie najbliższych i zyskaj cenne wspomnienia na lata. Wypożyczyłeś już sprzęt? Teraz nie pozostaje Ci nic innego, jak beztroskie wirowanie na tafli lodowiska.

Jeżeli długi spacer, to tylko alejami Łazienek Królewskich. Podziwiaj bezcenne, historyczne ogrody oraz klasycystyczne zabytki. Do europejskich pereł architektury należą: Pałac na Wyspie, Stara Oranżeria, Pałac Myślewicki oraz Wodozbiór.

Obowiązkowym punktem zwiedzania Warszawy jest Centrum Nauki Kopernik. Miejsce obfituje w wiele technologicznych nowości oraz innowacyjnych rozwiązań. Znajdziesz tutaj niemal 400 eksponatów na wystawach stałych i czasowych. Pod okiem specjalistów możesz samodzielnie wykonać doświadczenia w laboratorium chemicznym, fizycznym oraz biologicznym.