Najlepsze miejsca na zimowy spacer w Warszawie

Uwielbiasz długie spacery w zimowej scenerii? Warszawa obfituje nie tylko w nowoczesne i ekskluzywne atrakcje. Skrywa wiele magicznych miejsc, które po prostu musisz odwiedzić. Zabytkowe pałace i pomniki? Zamarznięte stawy i jeziora? A może wycieczka po najciekawszych w mieście muralach wielkoformatowych? Jeden spacer a tyle możliwości!

Swoją podróż zacznij od rezerwacji noclegu

Po kilkugodzinnym spacerze i dniu pełnym wrażeń odpocznij w jednym z warszawskich apartamentów w samym centrum miasta. Wysoki standard obsługi, nowoczesne wyposażenie, bezpieczne osiedle oraz dogodna lokalizacja – teraz w zasięgu Twojej ręki. W naszej ofercie znajdziesz komfortowe noclegi w znakomicie skomunikowanym miejscu. Czeka na Ciebie sprawny i zautomatyzowany proces rezerwacji oraz możliwość samoobsługowego zameldowania i wymeldowania. Nie czekaj – wynajmij apartament już dziś i zwiedzaj najpiękniejsze miejsca Warszawy.

Spacer wcale nie musi być nudny!

Zacznijmy od najbardziej popularnych miejsc stolicy: Łazienki Królewskie, Trakt Królewski na Krakowskim Przedmieściu oraz nadwiślańskie bulwary. Twoim oczom ukażą się bezcenne historyczne budowle, perły polskiej architektury, współczesne formy sztuki oraz zachwycające pomniki przyrody.

Wybierz się na spacer Traktem Królewskim, zaczynając od Placu Zamkowego i kończąc w Wilanowie. Tak zorganizowana wycieczka z pewnością zapadnie Ci głęboko w pamięć. A w mroźny dzień rozgrzeje Cię kubek gorącej kawy, herbaty lub czekolady w jednej z klimatycznych kawiarni bądź restauracji na Starym Mieście.

Jeżeli planujesz miejski spacer, nie możesz pominąć ogrodów na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. To jeden z największych i najpiękniejszych obiektów dachowych w Europie.

Bądź bliżej natury

Wszystkim miłośnikom przyrody, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, polecamy zimowy spacer po jednym z warszawskich parków. W Ogrodzie Saskim możesz podziwiać odrestaurowaną fontannę Marconiego oraz barokowe rzeźby. Park Praski zachwyci Cię bogatym i magicznie ośnieżonym drzewostanem, a także słynną muszlą koncertową. Natomiast w Parku Agrykola czeka na Ciebie Zamek Ujazdowski oraz klimatyczne alejki spacerowe.