Co można zobaczyć w Warszawie w jeden dzień?

Warszawa to cel wielu podróży - zarówno turystycznych, jak i biznesowych. Spotkasz tutaj inspirujących ludzi, zapierające dech w piersi zabytki, centra nauki, a nawet bezcenne pomniki przyrody. Mogłoby się wydawać, że odwiedzenie każdego z tych miejsc zajmuje całe tygodnie. Nic bardziej mylnego. 24 godziny w zupełności wystarczą Ci, aby poznać największe atrakcje stolicy.

Nocleg w samym sercu Warszawy

Przyjeżdżasz do Warszawy w celach służbowych? A może planujesz jednodniowe zwiedzanie stolicy z grupą przyjaciół? Niezależnie od celu Twojej podróży, najlepszą alternatywą dla tradycyjnego hotelu jest wynajem apartamentu blisko centrum. Wybór lokali jest tak ogromny, że z pewnością trafimy w nawet najbardziej wysublimowany gust. Rezerwacji dokonasz w kilka chwil - za pomocą prostego formularza on-line. Zapewniamy najwyższy standard obsługi, kompleksowego wyposażenie pokoi oraz dogodną lokalizację. Masz do wyboru apartament w ścisłym centrum, na Starym Mieście oraz pograniczu Śródmieścia i Woli.

Jeden dzień w Warszawie - tak wiele możliwości!

  • Pałac Kultury i Nauki

Dostrzeżesz go z niemal każdego miejsca w Warszawie - to doskonały punkty orientacyjny. Pałac Kultury i Nauki jest znanym symbolem naszej stolicy. Mieści się w nim teatr, kino, modne kafejki, muzea, a nawet prywatne szkoły. Na szczególną uwagę zasługuje jednak taras widokowy na XXX piętrze. Stąd rozpościera się wyjątkowy widok na panoramę miasta, który zachwyca o każdej porze roku.

  • Stare Miasto

Starówka to prawdziwa perła Warszawy wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zachwyca starannie odrestaurowanymi kamienicami oraz szczególną atmosferą wąskich uliczek. To właśnie na Rynku Starego Miasta spotkasz warszawską Syrenkę, Barbakan czy Kolumnę Zygmunta III Wazy. Wizytówką warszawskiej Starówki jest z pewnością Plac Zamkowy. W Zamku Królewskim mieści się zbiór dzieł Rembrandta i Canaletto, który był nadwornym malarzem króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

  • Warsaw Spire

To ekskluzywny kompleks budynków biurowych na Woli. Znajdują się tutaj siedziby globalnych liderów w dziedzinie usług oraz nowoczesnych technologii. Powstała także atrakcyjna przestrzeń publiczna - dedykowana kulturze i sztuce. Odwiedź Plac Europejski, amfiteatr, nowoczesne fontanny, restauracje czy prywatną stację rowerową. Warsaw Spire stał się biznesowym centrum stolicy, który wciąż przyciąga międzynarodowych inwestorów.